ما را بیابید

نشانی
خیابان ۱۲۳
نیویورک، نیویورک ۱۰۰۰۱

ساعت کاری
شنبه تا چهارشنبه: ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر
پنجشنبه و جمعه: ۱۱ صبح تا ۳ بعد از ظهر

لینکدونی سایت


وضعیت مطالعه در کشور باعث تاسف است/تبدیل کتاب فروشی ها به ساندویچ فروشی

دسته بندی: دسته‌بندی نشده
10 views بازدید

تبدیل کتاب فروشی ها به ساندویچ فروشی

image

شهرنوشت: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه وضعیت مطالعه در کشور باعث تاسف است، گفت: کتاب‌فروشی‌ها به ساندویچ فروشی تبدیل می‌شوند و همین طور با بدهکاری های فراوان رو به رو هستند.

 به گزارش خبرنگار شهرنوشت، ولی‌الله شجاع پوریان در مراسم کتابگردی دبیران فرهنگی شهرداری با تبریک به مناسبت هفته کتاب و کتابگردی اظهار کرد: با مشکلات تصاعدی قیمت کاغذ و از رونق افتادن کتاب و کتابخوانی آشنا هستم.

وی عنوان کرد:  معجزات پیامبران حسی بوده، اما معجره پیامبر ما به عقل، معرفت و دانش مردم شهرت دارد و این معجزه ماندگار است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه در کشوری زندگی می کنیم که ستون آن فرهنگی است، تصریح کرد: وضعیت امروز کتاب و مطالعه در کشور ما مورد پذیرش نیست و این باعث سرافنکندگی است که کتاب فروشی ها به ساندویچ فروشی تبدیل می شوند و همین طور با بدهکاری های فراوان رو به رو هستند.

شجاع پوریان در پایان خاطر نشان کرد: در این دوره باید ارتباطمان را با صنوف فرهنگی و کتاب افزایش دهیم و به آنچه در حوزه وظایف و توانایی ما است توجه بیشتری داشته باشیم چرا که این جزو وظایف ذاتی ما است.

Likes0Dislikes0

ادامه مطلب...

3 نظر
admin

ما را بیابید

نشانی
خیابان ۱۲۳
نیویورک، نیویورک ۱۰۰۰۱

ساعت کاری
شنبه تا چهارشنبه: ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر
پنجشنبه و جمعه: ۱۱ صبح تا ۳ بعد از ظهر